Karta tydne: Sun Reaver


Jak jsem vcera slibil, prinasim preklad informace o jedne z karet pristi edice. Takze co je zac nas novy prirustek Sun ReaverStrom Sun Reaver (*slunencni plenitel) byl zatracen a nekolikrat sezehnut behem velkeho ohne. Dosud zustal spaleny a casti jeho tela porad doutnaji zarem. Proto se rozhodl odvratit od sveho druhu Forestkin a pridat se k tem, jenz v sobe nosi ohen tak jako on

Schopnosti Sun Reavera
Sun Reaver je obrovska potvora vyzadujici k vyvolani 3 orby. Je silnym bojovnikem, ktery vyuziva sve rozzhavene tlapy k niceni nepratel tak odvaznych, ze se mu postavi celem. Dokaze vsak i vyhrnout horici hroty ze zeme a znicit i ty, kteri jeste nepadli
Krome toho, z dob kdy jeste patril k Forestkinum, zachoval si schopnost zakorenit k zemi vlastnost, ktera mu prokazala vyjimecnou uzitecnost.

POZOR: detaily hodnot a specialnich schopnosti na obrazku karty nejsou finalni a budou upraveny behem testovani pred uvedenim edice.

napsal Jeremiasz dne 06.01.2010

Komentáře

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit!


Zatím nebyl přidán žádný komentář, chceš být první?
Přihlášení

Jmeno:

Heslo:Zapomněli jste heslo?

Guilda

Chcete hrát a nemáte s kým? Potřebujete poradit s mapou? Lámete si hlavu s Deckem? Tak právě pro vás je tady nová N-Games Guilda Více informací ve foru.


Oficiální VT server ventrilo

verze ventrila: 2.1.4
Hostname: vt.gamepark.cz
Port: 3784
Heslo: mravenec
Uprostřed seznamu místnost PW a tam grupa 1 nebo 2
Heslo do PW místností: oink

Spolupráce

Seo servis Zpětné odkazy
Na začátek stránky