Karta tydne: Lost Warlord


Novy tyden, dalsi karta z prichazejici edice Lost Souls. Seznamte se, Lost Warlord, T4 jednotka, ktera ve finalni rezi nenecha vasi armadu na holickachLost Warlord kdysi cestoval krajinou jako mocny dobyvatel a pozehnany panovnik. Byl znamy a respektovany vudce a nasledovaly ho cele legie jeho stoupencu. Nic a nikdo se jim nemohl postavit a vyrovnat, pokud rozpoutali sve nicive peklo. Ale to vse jsou nyni jen dozvuky minulosti. Legie jsou davno mrtve a zapomenute a kdysi obavany a respektovany vladar se stal Ztracenou Dusi. Zbloudil mezi zivotem a smrti a stejne jako vsichni jeho druhu musi naveky bloudit Kvilejici Zemi. Ale znovu prichazi doba velkych zmen a Lost Warlord se pripoji ke Skylordum v nadchazejici bitve.

Schopnosti Lost Warlorda
Prestoze doby jeho dobyvacnych tazeni jsou davno pryc, Lost Warlord rozhodne nezapomenl sve stare lsti. Znenadani se objevi za zady sveho nepritele a rozdrti prekvapenou obet svym mocnym mecem. Je stale velmi silny bojovnik a jeho smrtelne ja je porad extremne tezke porazit zustava schopnym a bezcitnym valecnikem, kterym vzdy byl.
POZOR: detaily hodnot a specialnich schopnosti na obrazku karty nejsou finalni a budou upraveny behem testovani pred uvedenim edice.

napsal Jeremiasz dne 11.01.2010

Komentáře

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit!


Zatím nebyl přidán žádný komentář, chceš být první?
Přihlášení

Jmeno:

Heslo:Zapomněli jste heslo?

Guilda

Chcete hrát a nemáte s kým? Potřebujete poradit s mapou? Lámete si hlavu s Deckem? Tak právě pro vás je tady nová N-Games Guilda Více informací ve foru.


Oficiální VT server ventrilo

verze ventrila: 2.1.4
Hostname: vt.gamepark.cz
Port: 3784
Heslo: mravenec
Uprostřed seznamu místnost PW a tam grupa 1 nebo 2
Heslo do PW místností: oink

Spolupráce

Seo servis Zpětné odkazy
Na začátek stránky