banner
House M.D.
FOX AXE - Recenze, Anime, Filmy, Hry
Sleduj
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!
<--! zacatek> <--! konec> <--! zacatek> <--! konec> <--! zacatek> <--! konec>
... ...

Hry, ovládané myšlenkou

Každý hráč už určitě několikrát snil o tom že by mohl jakoukoliv hru ovládat pomocí svých myšlenek. Dnes to mu jsme už na dosah. Nedávno se objevili zprávy o nové konzoly od Nintenda Wii.

Pokračovat v novince ==>>
... ...
... ...
... ...

Není tomu ani rok co byla společnost Electronic arts kritizována, že sice vydává závodní hry jako na běžícím páse, ale jejich kvalita s každým novým dílem klesá. Jiná, konkurenční firma Codemasters tak měla šanci sesadit pro letošek EA z trůnu. Jejich titul Colin McRay Rally: Dirt neměl takový úspěch, jak se očekávalo, ale jejich letošní projekt s názvem Race Driver: Grid je naprostá závodní pecka..

Pokračovat v recenzi ==>>
... ...
... ...

Diablo III

Blizzard oficialně zveřejnil práci na Diablu III a poměrně se činí na stránkách Blizzardu je Diablo III hlavní doménou a díval jsem se na Herní video i na Úvodní video a je to zkutečně skvělé.

Pokračovat v novince ==>>
... ...
... ...

Crysis Warhead

V tomto roce crytek vydal nejpropracovanější hru Crysis. Než se ale dokážeme pořádně zpamatovat připaravuje se Crysis Warhead. Nevyjde bohužel jako samostatná hra, ale podle uvolněných informací spíše jako datadisk. Ale toto by nemělo ubrat na kvalitě této hry. O Crysis Warhead se toho ztim moc neví výtobci jsou zatim zveřejněním jakýchkoliv novinke spíše zdrženlivý.

Pokračovat v novince ==>>
... ...
... ...

Need For Speed Undercover

Need For Speed Undercover je název nových automobilových závodů. Šéf EA John Riccitello odtajnil pár novinek ohledně této hry. Podle jeho slov by měl být tento díl nejdokonalejší ze všech jeho předchůdců. Datum vydání zatím však není příliš jasný, ale podle předběžných dohad by měla hra vyjít koncem tohoto roku.

Pokračovat v novince ==>>
... ...
... ...
...

Ubisoft vydal velmi očekávaný patch na hru Assasin´s Creed. Patch upgraduje na verzi 1.02. Hráči si mohli všimnout mnohých chyb, který bylo v samotné hře dost a dost. Patch proto opravuje mnoho bugů, ..

Pokračovat v novince ==>>
... ...
... ...
... ...

Nic netušící teroristé se chystají popravit rukojmí. Mezi tím na střeše přistává transportní vrtulník a z něj vyskakují tři muži. Slaní po střeše a nenápadně pronikají do budovy. Přicházejí ke dveřím, za kterými jsou teroristé, připevní na dveře nálože a....

Pokračovat v recenzi ==>>
... ...
... ...
... ...

Muž v bíle kápi se pomaličku prodírá davem, který sleduje vysoce postaveného muže, muže který je důležitou součástí velkého spiknutí. Toto všechno se děje za časů třetí křížové výpravy a vy jako muž v bílé kápi máte ono velké spiknutí zastavit. Ze začátku je vše jasné.....

Pokračovat v recenzi ==>>
... ...